Aicinām pieteikties "Baltica 2015" amata meistaru gadatirgum!

No 14.jūlija līdz 19.jūlijam Vērmanes dārzā, Rīgā notiek Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2015” amatu meistaru gadatirgus.

No 2015.gada 14.jūlija līdz 19.jūlijam Vērmanes dārzā, Rīgā notiek Starptautiskā folkloras festivāla „Baltica 2015” amatu meistaru gadatirgus.

Pieteikties dalībai gadatirgū var, aizpildot un iesniedzot pieteikuma veidlapu Latvijas Nacionālajā kultūras centrā personīgi darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.30 Pils laukumā 4, Rīgā, LV-1365 vai, nosūtot to uz e-pasta adresi dace.jurka@gmail.com līdz 2015. gada 8.jūnijam, plkst.12.00.

Gadatirgu rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar biedrību „Latviešu tautas mākslas savienība”. Tirgoties aicinātas tautas lietišķās mākslas studijas, individuāli strādājoši tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, Latvijai raksturīgi ekoloģiskās pārtikas preču ražotāji, zemnieku saimniecības, visi, kuri piedāvā pašu darinātu, audzētu vai gatavotu produkciju.

Gadatirgus – tā ir vieta, kur notiek pirkšana un pārdošana un ikvienam interesentam tiek dota iespēja iepazīties ar Latvijas novadu tirgus tradīcijām, amatnieku darinājumiem, tautas mākslas kolektīviem. Tur tiek demonstrēti visdažādākie amati, un savu veiklību, prasmi, iemaņas var arī izmēģināt ikviens tirgus apmeklētājs. Apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja satikt meistarus no visiem Latvijas vēsturiskajiem novadiem. Tirgū notiek atvērtās meistardarbnīcas, individuālas nodarbības un amatu demonstrējumi. Pārtikas preču tirgotāji gatavo un tirgo dažādus ēdienus (vāra zupu, cep vai žāvē gaļu, zivis, kuļ sviestu utt.). Gadatirgus laukums tiek veidots, kā vienots komplekss, kura centrā ir skatuves, kur katru dienu notiek festivāla dalībnieku –mazākumtautību, folkloras kopu, tautas mūzikas ansambļu un viesu kolektīvu koncerti.

Nolikums

Pieteikuma veidlapa

 

Birkas

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.