BALTICA 2022 norisināsies Latvijā no 6. līdz 10. jūlijam

Starptautiskais folkloras festivāls "Baltica 2022" norisināsies Latvijā no 6. līdz 10. jūlijam.
Festivāls no 1987. gada notiek kādā no Baltijas valstīm, sadarbojoties valsts un pašvaldību institūcijām, kā arī nevalstiskajām organizācijām. Latvijā tas norisināsies jau 12. reizi un pulcēs etnogrāfiskos ansambļus, folkloras un folkloras deju kopas, tautas muzikantus, lietišķās mākslas meistarus, amatniekus un stāstniekus, kā arī dzīvā kultūras mantojuma kopējus no Baltijas valstīm.
 
Turpinot festivāla tradīciju, norises caurvīs kopīga tēma. "Baltica 2022" tēma ir "Spēle", akcentējot tradicionālās kultūras iespējas kalpot par prieka avotu visiem iesaistītajiem, ar mērķi pulcināt tos baltiešus, kuri vēlas un prot saspēlēties dziesmā, dejā, mūzikā un citās lokāli raksturīgās tradicionālās kultūras izpausmēs.
 
Gatavojoties šīs vasaras festivālam, šobrīd notiek folkloras kopu, etnogrāfisko ansambļu un individuālo izpildītāju programmu izvērtēšana. Skašu rezultāti un norišu programma gaidāma martā.

Birkas

Baltica 2022

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.