Orientēšanās sacensību “Baltica 2018” rezultāti

Sestdien 16.jūnijā, atklājot starptautisko folkloras festivālu “Baltica”, notika orientēšanās sacensības “Baltica 2018”, kurās piedalīties varēja ikviens.

Sacensību dalībniekiem starta vietā Doma laukumā tika izsniegtas kartes ar iezīmētiem 10 kontrolpunktiem, kuros atradās kāda no Rīgas folkloras kopām vai Tautas lietišķās mākslas studiju vadītājiem.

Plkst. 10.00 startēja 25 komandas un individuālie spēlētāji, dodoties vairākos virzienos, lai apmeklētu norādītos kontrolpunktus.

Kontrolpunktos bija jāveic dažādi uzdevumi, kas saistīti ar folkloras festivālu “Baltica”, latviešu tradicionālo kultūru, Līgo svētkiem, piemēram, jāatpazīst Jāņu zāles vai jāsagatavo Jāņu ugunskurs, jāizspēlē kāda no kustību spēlēm vai rotaļām, jāatpazīst tradicionālie mūzikas instrumenti, latviešu zīmes un citi uzdevumi.

Pēc  pusotras stundas finišēja pirmā komanda, pēc tam pamazām sāka ierastie arī pārējās. Līdz plkst. 13.00 tika sagaidīti pēdējie dalībnieki, apkopoti rezultāti un sveikti pirmo trīs vietu ieguvēji ar festivāla “Baltica” suvenīriem, amatnieku darinājumiem un vērtīgām grāmatām.

REZULTĀTI

Birkas

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.