Pastaigas spēle ar uzdevumiem "Baltica ceļvedis" 8. jūlijā

Šogad festivāla “Baltica” tēma ir "spēle", tāpēc Rīgas dienā 8. jūlijā visiem interesentiem būs iespēja piedalīties izzinošā spēlē par festivālu un apgūt ko jaunu.

"Baltica ceļvedis" ir interaktīva darbošanās pilsētvidē starptautiskā folkloras festivāla "Baltica" ietvaros festivāla dalībniekiem un viesiem. Pastaigas pieturas punktos darbosies tradicionālo prasmju lietpratēji. Katrā no tiem dalībnieki ir aicināti darboties kādā tradicionālās kultūras izpausmē, pētīt tās elementus, ieraudzīt tuvplānā, darināt un paglabāt jaunapgūtās prasmes brīdim, kad tās gribēsies lietot savam priekam.

Lai piedalītos spēlē, būs nepieciešams telefons ar skārienjūtīgu ekrānu, kurā lejupielādēta aplikācija "Actionbound", un interneta pieslēgums. Spēlēt spēli varēs gan komandā, gan individuāli – galvenais uzdevums būs apmeklēt noteiktos kontrolpunktus, izpildīt piedāvātos uzdevumus un krāt punktus. Lai sāktu spēli, dodies uz kontrolpunktiem, kas atrodas Vērmanes dārzā, Rīgas Latviešu biedrības namā un pie kanālmalas posmā starp Brīvības laukumu un Raiņa bulvāri (secība nav svarīga), atrodi sarakstā kontrolpunkta tēmu un izpildi uzdevumus, ko piedāvā aplikācija. NB! Danču norises laiks no plkst. 13.00 līdz 13.30.

Spēlei nebūs laika ierobežojuma, to varēs veikt jebkurā laikā no plkst. 11.00 līdz 16.00. Rezultātu apkopojums tiks publiskots festivāla mājaslapā www.festivalbaltica.com pēc 8. jūlija plkst. 17.00.

Pirmās trīs komandas vai individuālie dalībnieki, kas būs ieguvuši visaugstāko punktu skaitu, tiks apbalvoti. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama, gaidīsim ikvienu interesentu!

Birkas

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.