Sāksies pieteikšanās orientēšanās sacensībām “Baltica 2018”

Jau pēc divām nedēļām Latvijā sāksies Starptautiskais folkloras festivāls “Baltica 2018”, kas ir lielākie un starptautiski pazīstamākie tradicionālās kultūras svētki Baltijas valstīs. Pirmo reizi festivāla pasākuma programma Rīgas iedzīvotājiem tiks papildināta ar orientēšanās sacensībām, kuras organizē Kultūras un tautas mākslas centrs “Ritums” sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru.

Orientēšanās sacensības, kuras sniegs iespēju jebkuram interesentam uzzināt vairāk gan par festivālu “Baltica”, gan latviešu tradicionālo kultūru, notiks 16. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 13.00 Vecrīgā, centra rajonā un tuvējā Pārdaugavā. Sacensību starta vieta būs Doma laukums, kurā pēc reģistrācijas dalībnieki saņems karti ar norādītajiem kontrolpunktiem un aproci ar kontroles čipu. Norādītos kontrolpunktus varēs apmeklēt jauktā secībā, tajos būs jāizpilda uzdevums, ar kuru iepazīstinās kāda  no Rīgas folkloras kopām vai Tautas lietišķās mākslas studijas meistariem, tāpēc vajadzības gadījumā būs iespēja saņemt papildu informāciju. Uzdevumi būs par tēmām, kas saistītas ar festivālu “Baltica” un latviešu tradicionālo kultūru - gadskārtu svētkiem, īpaši Jāņu svinēšanas tradīcijām, amatniecību, folkloru u.c.

Sacensībās varēs piedalīties kā individuāli spēlētāji, tā komandas kopskaitā 100.

Pieteikšanās sāksies no  4. jūnija plkst. 12.00.

Pieteikuma anketu atradīsiet šeit: ej.uz/BalticaOrientesanas2018

Dalība sacensībās sniegs iespēju iegūt jaunas zināšanas, kā arī uzrādīt labus rezultātus sacensībās. Tā komanda (vai individuālais spēlētājs), kura iegūs visvairāk punktu, pildot uzdevumus, kā arī paveiks tos visātrāk, kļūs par uzvarētāju! Labākajiem balvā būs vērtīgas grāmatas, festivāla “Baltica” suvenīri vai lietišķās mākslas meistaru darinājumi.

NOLIKUMS


Informāciju sagatavoja:

Evija Pučinska
RD IKSD Kultūras un tautas mākslas centra „Ritums” projektu vadītāja
Evija.Pucinska@riga.lv

Birkas

Baltica

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.