Noslēdzies “Baltica ceļvedis”

Festivāla "Baltica" Dzīvā kultūras mantojuma izziņas spēle "Baltica ceļvedis" ir noslēgusies!

Paldies visiem interesentiem, kuri piedalījās spēlē un apmeklēja kontrolpunktus, izmantojot iespēju atklāt ko vairāk par nemateriālā kultūras mantojuma elementiem, pildīt uzdevumus un nedaudz vairāk iepazīt festivālu. Paldies par atsaucību darboņiem teltīs!

Teltīs veicamie uzdevumi bija cieši saistīti ar Nacionālā nemateriālās kultūras mantojuma saraksta elementiem, piemēram, atpazīstot mūzikas instrumentus no nemateriālās kultūras mantojuma elementu saraksta vai gatavojot tradicionālos ēdienus; Upītes kultūrtelpas teltī notika danču un rotaļu apgūšana, Siguldas spieķa amata prasmju teltī bija jāizrotā pašam savs spieķītis, bet lībiešu kultūrtelpas teltī – jāveido dialogs lībiešu valodā.

Apsveicam uzvarētājus! Ar Jums sazināsimies, lai saņemtu festivāla suvenīrus. Kā arī lūdzam atsaukties komandu “Vasarraibumi”, rakstot e-pastu uz kristiana.suksta@lnkc.gov.lv, lai arī jūsu komanda varētu tikt pie balviņām!

Birkas

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.