Par "Baltica 2022" zolītes turnīra rezultātiem

8. jūlijā Rīgas Latviešu biedrības namā sportiskā garā, lieliskā un kultūras bagātā atmosfērā norisinājās festivāla “Baltica 2022” zolītes turnīrs. Šis vēsturē ir pirmais zolītes turnīrs, kas norisinās Festivāla “Baltica” ietvaros.

Turnīrā pieteicās 16 dalībnieki, no kuriem trīs bija daiļā dzimuma pārstāves. Turnīrs norisinājās vienu dienu, no 17:00 līdz 20:00, četrās kārtās jeb posmos un katrā kārtā paredzēto izspēlējamo partiju skaits – 12 partijas ar laika ierobežojumu kārtai – 30 min.

Turnīra godalgotās vietas izcīnīja:

1.vieta – Ojārs Beķeris;

2.vieta – Andris Šinke;

3.vieta – Līvija Lelle;

4.vieta – Guntars Zviedris;

5.vieta – Ģirts Melngailis;

6.vieta – Fidānija Dubrovska.

Īpašās nominācijas:

  • Šerpākā zoles dāma – Līvija Lelle (vislabākais rezultāts dāmu konkurencē);
  • Zoles magnēts – Jānis Zūzens (visvairāk pieteiktās zoles partijas) ar 4 pieteiktām zoles partijām, tostarp ar 2 uzvarētām un 2 zaudētām.

Pavisam turnīra laikā tika izspēlētas 192 partijas, no tām 5 dalībnieki pieteica 10 zoles partijas un 7 gadījumos jeb 70% gadījumu tās tika izspēlētas lielajam uzvarot, savukārt 3 gadījumos – zaudējot.

Paldies visiem turnīra dalībniekiem par aktīvu spēli Festivāla “Baltica 2022” zolītes turnīrā, kā arī uz tikšanos 2025. gadā, kad festivāls “Baltica” atkal norisināsies Latvijā!

Turnīra galvenais tiesnesis – Mārtiņš Plēsums / Zolmaniem.lv

Birkas

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.