Satiksmes ierobežojumi festivāla “Baltica 2022” laikā Rīgā

Šajā nedēļas nogalē, no 8. jūlija līdz 9. jūlijam, Rīgā norisināsies Starptautiskais folkloras festivāls "Baltica 2022", kura laikā būs aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana vairākās centra ielās. Nepieciešamības gadījumā atstātie transportlīdzekļi tiks pārvietoti uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

No piektdienas, 8. jūlija, plkst. 0.00 līdz sestdienas, 9. jūlija, plkst. 2.00 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta Zigfrīda Annas Meirovica bulvāra posmā no Kaļķu ielas līdz Kr. Valdemāra ielai (virzienā uz Kr. Valdemāra ielu). Tāpat 8. jūlijā no plkst. 0.00 līdz plkst. 24.00 ierobežojumi būs spēkā Aspazijas bulvāra posmā no Kr. Barona ielas līdz Kaļķu ielai (virzienā uz Kaļķu ielu).

Piektdien no plkst. 9.00 līdz 24.00 apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta arī Kr. Barona ielas posmā no Raiņa bulvāra līdz Radio ielai (abās ielas pusēs), un Kr. Barona ielas posmā no Elizabetes ielas līdz Merķeļa ielai (virzienā uz Merķeļa ielu). 

No piektdienas plkst. 8.00 līdz sestdienas plkst. 4.00 aizliegums būs spēkā  Merķeļa ielas posmā no Kr. Barona ielas līdz Brīvības bulvārim (virzienā uz Brīvības bulvāri). 

Savukārt sestdien, 9. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 tiks atļauts novietot transportlīdzekļus uz Brīvības gatves brauktuves nomales, posmā un virzienā no tilta pār Juglas kanālu līdz Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam, un Brīvības gatvē, posmā no autobusa pieturvietas "Brīvdabas muzejs" (virzienā uz centru) līdz tiltam pār Juglas kanālu.

Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" slēgt savā pārvaldījumā esošās autostāvvietas minētajās vietās norādītajos laikos.

Birkas

Tīmekļvietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo tīmekļvietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm un privātuma politiku lasiet šeit.